Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Programı Ne İşe Yarar?

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Programı Ne İşe Yarar?

Whatsapp toplu mesaj gönderme yazılımı ile rehberinize numara kaydetmenize ve gönderdiğiniz kişilerde kayıtlı olmanıza gerek yoktur. Mevcut Whatsapp toplu mesaj özelliği gerektiği gibi çalışmamakta ve 256 kişi ile sınırlı olmaktadır. Aynı zamanda her iki tarafta da numaraların kayıtlı olması gerekiyor. Bunlar birçok firmayı derinden etkiliyor. Bütün bunlardan kurtulup Diler rehberinizdeki kişilere dilerseniz numara listenize mesaj gönderebilirsiniz. Excell, notepad, veri tabanı vb alanlardan numaralarınızı yazılıma ekleyebilirsiniz ve onlara toplu gönderim yapabilirsiniz.

Whatsapp Toplu Mesaj Yazılımını Neden Kullanmalıyım?

En önemli sebebi profesyonel alt yapısına ve basit arayüze sahip olmasınır. Programın içeriğinde Bilgi mesajları, Veri çekim işlemleri, Normal SMS gönderme işlemleri, Numara Düzenleme, birden fazla whatsapp bağlama ve 4 senedir gelişen antispam algoritması bulunmaktadır. Bütün bunların birleşip ortaya sunduğu şeyler ile firmanızın tanınırlığını arttırabilir, elle mesaj göndermektense sizin yapacağınız işi yazılıma bırakıp zamanınızı daha iyi şeylerle değerlendirebilirsiniz. Mesajlar ile bir ürünü tanıtmak veya ticari amaç güden mesajlar iletmek birebir pazarlamaya girmekte ve kazandığınız müşteriler daha kalıcı olacaktır. Bütün bunlar bütün işletmelerin ilk kuruluşundan son noktasına kadar işine yarayarak hem potansiyeli sabit tutmaya hem de kalıcı müşteriler edinip düzenli sermaye sağlamaktadır.

Whatsapp Toplu Mesaj Yazılımı Yapılacaklar ve Özellikleri

 1. Yazılım ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Mevcut müşterilerinize yeni ürünlerinizi tanıtıp satış yapabilirsiniz.
 2. Yeni müşteriler edinmek adına yaptığınız anketlere katılan potansiyel müşterilere mesaj göndererek müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz.
 3. Sektör fark etmeksizin mevcut müşterilerinizi tekrar kazanım için kullanabilirsiniz.
 4. Mevcut ağınıza ürünlerinizi paylaşıp haberdar edebilirsiniz.
 5. Gruplara gönderim yaparak daha fazla insanı kendi ağınıza katabilirsiniz.
 6. Zamandan büyük ölçüde tasarruf edersiniz.
 7. Hedef kitlenizin verilerini çekip sektörel pazarlama yapabilirsiniz.
 8. Mevcut SMS reklamları yapabilirsiniz.
 9. Mesaj listeleri oluşturup onlara otomatik mesaj attırabilirsiniz.
 10. Dünyanın her tarafındaki insanlara mesaj gönderebilir ve reklam yapabilirsiniz.
 11. Kampanya mesajlarınızı müşterilerinize gönderebilir ve geri dönüşüm alabilirsiniz.
 12. Kişiye özel kampanya oluşturabilirsiniz ve mesaj gönderimlerine ekleyebilirsiniz.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.