Kullanım Koşulları

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen https://webdgr.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://webdgr.com web sitesi Webdgr tarafından yönetilmekte olup bundan sonra WEBDGR olarak anılacaktır. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak WEBDGR’ye aittir ve WEBDGR üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Hizmet Kapsamı

Webdgr olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, WEBDGR’de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Hizmet Şartları

Hizmet süresi boyunca sosyal medya hesaplarının kullanıcı isimleri aynı kalmak zorundadır. Hizmet alındıktan sonra kullanıcı adı veya link uzantısını değiştiren kullanıcılar, hizmetten feragat ettiklerini kabul etmiş sayılırlar.

Hizmet süresi boyunca hesapların gizli olmaması, ulaşılabilir olması veya herhangi bir sorun teşkil etmemesi gerekmektedir.

Vaat edilen tüm takipçi sayıları, beğeniler veya yorumlar ortalama olarak değerlendirmeye tabii tutulmuştur. Paketlerde bahsedilen sayılar, maksimum olarak belirtilmiştir. Daha az veya daha fazla sayıda gönderim yapılabilir, sayılar değişiklik gösterebilir veya sistemsel sorunlar yaşanabilir. Teknik arızalardan dolayı WEBDGR sorumlu tutulamaz.

Eğer hizmet alındıktan sonra düşüş yaşanırsa bundan WEBDGR sorumlu değildir. Bu durum garantili paketleri kapsamamaktadır. Garantili paket satın alan kullanıcılar, pakette bahsedilen süre boyunca kaybedilen takipçi sayısını, beğeniyi veya izlenmeyi tekrardan talep etme hakkına sahiptir.

Telif Hakları

WEBDGR’de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) Webdgr olup tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

Kullanıcıların tamamı, WEBDGR’yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. WEBDGR dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı WEBDGR’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

WEBDGR’de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

WEBDGR’de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. WEBDGR, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

WEBDGR’yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

WEBDGR’de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. WEBDGRye ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

WEBDGR’nin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.

Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; Yozgat Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Webdgr.com üzerinde satışı yapılan her ürün/yazılım lisanslı ve korumalı şekilde sağlanmaktadır. Mevcut tüm ürünlerin tanıtıldığı, incelemenize sunulduğu sayfaları bulunmaktadır. Sayfalar içerinde ürüne/yazılıma ait tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır. İptal/İade/Değişim bulunmayan ürünlerde durum açık şekilde belirtilmektedir. Satın alım işlemi bu şartları kabul ederek gerçekleşir. Satın aldığınız üründe eğer İptal/İade/Değişim seçeneği yoksa iptal, iade ve değişim talebinde bulunamazsınız.